MaxPuls Наочари за заварување (9992)

799,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • UV Protection
  • IR Protection
  • 1/5000S Switching time
  • 0.1~0,3 S Delay time
  • DIN3 Light Shade
  • DIN11 Dark Shade
  • Mig Mag
  • Solar Cells
  • Димензии:  146 x 56.7 x 19 mm

Слични Производи

Последно Прегледано