MaxPuls MP-HPW14 Перач со вода 110 bar 1400W (9161) + 1 година гаранција

4.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 220-240V/50-60Hz
  • Moќност: 1400W
  • Притисок: 11MPa(110 bar)
  • Раб. проток: 5.5l/min
  • Макс. проток: 6.5l/min
  • Макс. дозволен притисок на вода: 1.2МPа(12 bar)
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано