MaxPuls Мини бонсек за метал (10266)

349,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Мини бонсек за метал (10266)

  • Димензии на производот: Должина: 300 mm
  • Наменет за метал

Последно Прегледано