MaxPuls Мини алуминиумски бонсек за дрво (10267)

349,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Мини алуминиумски бонсек за дрво (10267)

  • Димензии на производот: Должина: 150 mm
  • Алуминиум
  • Наменет за дрво

Слични Производи

Последно Прегледано