MaxPuls Метална рачна алатка за садење (10706)

329,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Метална рачна алатка за садење (10706)

  • Материјал: Метал
  • Наменето за градина

Слични Производи

Последно Прегледано