MaxPuls Мерно тркало (1770)

1.699,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Мерно тркало (1770)

  • Димензии на производот: Должина: 440-90 mm
  • Алуминиум
  • Скала: 9999
  • Телескопска рачка
  • Водоотпорна торба

Слични Производи

Последно Прегледано