MaxPuls Маска за заварување MP-WH020 (8579)

1.799,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Маска за заварување MP-WH020 (8579)

  • Големина: 110 x 90 x 9 mm
  • Простор за гледање: 92.5 x 42.5 mm
  • Светло сенка: DIN4
  • Темно сенка: DIN9-13
  • Време на префрлување: 3/10000S
  • Батерија: 600 mAh/Li-ion
  • Оперативаен темп: -20C+65C
  • Материјал PA/PP, UV/IV

 

Слични Производи

Последно Прегледано