MaxPuls Машина за острење ланци MP-CSS05 (9351) + 1 година гаранција

2.699,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Машина за острење ланци MP-CSS05 (9351) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 180W
  • Вртежи: 6300r/min
  • Диск: 100*10*3.2/4.5mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано