MaxPuls Ласерски нивелатор (11603) + 1 година гаранција

3.399,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ласерски нивелатор (11603) + 1 година гаранција

  • Батерија: Користи 3 x AA
  • Должина: 5 m
  • ММ: 1.0
  • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано