MaxPuls Комбинирана винкла (10446)

449,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Комбинирана винкла (10446)

  • Должина: 300 mm
  • 45°
  • 90°

Слични Производи

Последно Прегледано