MaxPuls Индустриски фен MP-HG020 (7241) + 1 година гаранција

3.199,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Индустриски фен MP-HG020 (7241) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-240V/50Hz
  • Моќност: 2000W
  • Брзина: I – 50C (250-500l/m)II -50C(650l/m)
  • Додатоци: 5
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано