MAXPULS Хилта MP-HD005 (5908) + 1 година гаранција

3.599,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230 V ~ 50 Hz
 • Моќност: 850 W
 • Вртежи: 800/min
 • Вртежи без удар: Дупчење во:
  » метал: 13 mm
  » дрво: 40 mm
  » камен: 26 mm
 • Футер: SDS+
 • Тежина: 4,7 kg.

Слични Производи

Последно Прегледано