MaxPuls Хефталица рачна 3 во 1 (10487)

1.099,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Хефталица рачна 3 во 1 (10487)

  • Муниција: ширина 2 mm; должина 6-14 mm
  • Муниција: ширина 0.7 mm; должина 6-14 mm
  • Шајки: 15 mm
  • Кланфи: ширина 1.2 mm;должина 10-14 mm

Слични Производи

Последно Прегледано