MaxPuls Хефталица рачна 2 во 1 (7515)

899,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Хефталица рачна 2 во 1 (7515)

  • Mуниција: 6-14 mm
  • Шајки: 12-15 mm

Слични Производи

Последно Прегледано