MaxPuls Хефталица рачна (10488)

699,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Хефталица рачна (10488)

  • Mуниција 6-14 mm

Последно Прегледано