MaxPuls Електрично сечило за стиропор 3 во 1 (10843) + 1 година гаранција

1.499,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрично сечило за стиропор 3 во 1 (10843) + 1 година гаранција

  • Напон: 100-240V/ 50-60Hz
  • Moќност: 10W/2000 mA
  • Жица: моќност 8.5W ; загревање 30 sec ; температура 150C
  • Нож: моќност 9.5W; загревање 60 sec; температура 200C
  • Гравирка: моќност 4.5W; загревање 120 sec; температура 300C
  • Кабел: 1.8 m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано