MaxPuls Електричен тример за жива ограда MP-HT20 (7390) + 1 година гаранција

4.699,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична ножица за жива ограда MP-HT20 (7390) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 620W
  • Вртежи: 1.600/min
  • Дијаметар на сечење: 600 mm
  • Длабочина на сечење: 20-22 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано