MaxPuls Електричен тример за жива ограда MP-HT12 (6808) + 1 година гаранција

3.199,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична ножица за жива ограда MP-HT12 (6808) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 500W
  • Вртежи: 1.600/min
  • Дијаметар на сечење: 510 mm
  • Tежина: 2.3kg
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано