MaxPuls Електрична косилка со индукциски мотор 1200W MP-LM020 (6070) + 1 година гаранција

4.799,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична косилка MP-LM020 (6070) + 1 година гаранција

  • Индукциски мотор
  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1200W
  • Вртежи: 3000rpm
  • Капацитет на корпа: 35L
  • Ширина на косење: 320 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано