MaxPuls Електрична дувалка 3000W MP-EBV12 (9040) + 1 година гаранција

2.399,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична дувалка 3000W MP-EBV12 (9040) + 1 година гаранција

  • Напон 230V/50Hz
  • Moќност 3000W
  • Брзина 1400 rpm
  • Сила на вшмукување 2,5m3/min
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано