MaxPuls Електричен тример 350W MP-GT25 (6806) + 1 година гаранција

1.199,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен тример 350W MP-GT25 (6806) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 350W
  • Вртежи: 11.500/min
  • Дијаметар на косење: 350 mm
  • Tежина: 1.95 kg
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано