MaxPuls Електричен рачен миксер MP-HM18 (11604) + 1 година гаранција

6.299,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен рачен миксер MP-HM18 (11604) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1800W
  • Вртежи: 1.0-440/min 2. 0-780/min
  • Дијаметар на мешалка: 140 mm
  • Навој: М14
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано