MaxPuls Електричен пиштол за фарбање MP-ESG60 (9984) + 1 година гаранција

2.599,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен пиштол за фарбање MP-ESG60 (9984) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-240V/50Hz
  • Моќност: 600W
  • Проток: 1000 ml/min
  • Густина: 60DINs
  • Дизна: 2.5 mm
  • Резервоар: 900 ml
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано