MaxPuls Електричен култиватор MP-ET04 (9038) + 1 година гаранција

5.799,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен култиватор MP-ET04 (9038) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1000W
  • Работна ширина: 365 mm
  • Брзина: 430/min
  • Максимална длабочина: 200 mm
  • Класа на заштита: II / IPX4
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано