MaxPuls Електричен апарат за заварување инвертер MP-MWM120 (11122) + 1 година гаранција

8.199,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен апарат за заварување инвертер MP-MWM120 (11122) + 1 година гаранција

  • Напон: 170-250V/50Hz
  • Волтажа: 24V
  • Ампеража: 20-120A
  • Дебелина на електроди: 1.6-3.2mm
  • Ефикасност: 85%
  • Функција: MIG/MAG
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано