MaxPuls Електричен апарат за заварување инвертер MP-IWM13 (11342) + 1 година гаранција

6.499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен апарат за заварување инвертер MP-IWM13 (11342) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50-60Hz
  • Волтажа: 62V
  • Ампеража: 20-250A
  • Дебелина на електроди: 1.6-5.0mm
  • Заштита: F
  • IP код: IP21
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано