MaxPuls Електричен апарат за заварување инвертер MP-IWM08 (11341) + 1 година гаранција

5.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен апарат за заварување инвертер MP-IWM08 (11341) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50-60Hz
  • Волтажа: 62V
  • Ампеража: 20-180A
  • Дебелина на електроди: 1.6-4.0mm
  • Заштита: F
  • IP код: IP21
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано