MaxPuls Држач за бормашина (10672) + 1 година гаранција

1.399,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Држач за бормашина (10672) + 1 година гаранција

  • Макс. длабочина: 60 mm
  • Макс. дијаметар: 43 mm
  • Алуминиум

Последно Прегледано