MaxPuls Дрвена рачна алатка за садење (10707)

249,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Дрвена рачна алатка за садење (10707)

  • Материјал: Дрвена рачка,Поцинкувано железо
  • Наменето за градина

Слични Производи

Последно Прегледано