MaxPuls Дигитална либела и агломер (9188)

1.449,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Дигитална либела и агломер (9188)

  • Должина: 305 mm
  • Дигитална
  • Агломер

Слични Производи

Последно Прегледано