MaxPuls Дигитален шублер (11632) + 1 година гаранција

649,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Дигитален шублер (11632) + 1 година гаранција

  • Должина: 150 mm

Слични Производи

Последно Прегледано