MaxPuls Дигалка рачна со тежина по избор + 1 година гаранција

4.499,00 ден7.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Дигалка рачна со тежина по избор + 1 година гаранција

  • 1 Тон x 3 m (2097)
  • 2 Тони x 3 m (2098)
  • 3 Тони x 3 m ( 2099)

Слични Производи

Последно Прегледано