MaxPuls Црево за воздух 20m (7349)

1.649,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Црево за воздух (7349)

  • Димензии на производот: Должина: 10 x 14mm
  • Боја:Сива
  • 1.5 MPa
  • 1/4”
  • 20m

 

Слични Производи

Последно Прегледано