MaxPuls Циклонска батериска правосмукалка MP-CVC10 (11496) + 1 година гаранција

6.199,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Циклонска батериска правосмукалка MP-CVC10 (11496) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-240V/50-60Hz
  • Moќност: 165W
  • Батерија: 22.2V/2000mAh
  • Време на полнење: 4.5+0.5h
  • Капацитет: 1.2/0.6 l
  • Проток на вакум: 10Кpa
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано