MaxPuls Безбедносна кутија за клучеви (4628)

1.399,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 30 cm х 24 cm х 8 cm
  • Наменето за 96 клучеви

 

Слични Производи

Последно Прегледано