MaxPuls Безбедносна каса за пари (4624)

1.099,00 ден

3 на залиха

3 на залиха

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Безбедносна каса за пари (4624)

  • Димензии: 90 x 250 x 180 mm
  • Материјал: Метал

 

Слични Производи

Последно Прегледано