MaxPuls Бензински тример 1250W MP-GBC10 (6311) + 1 година гаранција

7.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински тример 1250W MP-GBC10 (6311) + 1 година гаранција

  • Зафатнина: 43CC
  • Moќност: 1250W
  • Вртежи: 6.500/min
  • Дијаметар на нож: 225 mm
  • Дијаметар на конец: 415 mm
  • Tежина: 7kg
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано