MaxPuls Бензински повеќенаменски тример 1350W MP-MFT10 (8630) + 1 година гаранција

10.799,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински повеќенаменски тример 1300W MP-MFT10 (8630) + 1 година гаранција

  • Зафатнина: 42.7cm3
  • Moќност: 1350W
  • Брзина во празен од: 3.000+300/min
  • Макс. брзина: 9.200/mm
  • Тример за трева: 430 mm
  • Тример за гранки: 255*1.4-3T
  • Тример за жива ограда: 400 mm
  • Пила за гранки: 255 mm
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано