MaxPuls Бензински перач на вода MP-GHPC07 (10678) + 1 година гаранција

24.799,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински перач на вода MP-GHPC07 (10678) + 1 година гаранција

  • Зафатнина: 208cm2
  • Moќност: 7.0HP
  • Дозволен притисок: 207bar/3000PSI
  • Вртежи: 3400/min
  • Работен проток: 10l/min
  • Капацитет на гориво: 0.6l/h
  • Резервоар на гориво: 3600ml
  • Макс. тепмература на вода: 500C
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано