MaxPuls Бензински мотокултиватор + Сет додатоци MP-ET19 (8779) + 1 година гаранција

23.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински мотокултиватор + Сет додатоци MP-ET19 (8779) + 1 година гаранција

  • Moќност: 5200W/7Hp
  • Резервоар: 0.6l
  • Ширина на фрезирање: 300-800-1000 mm
  • Макс. длабочина: 150-350 mm
  • Брзина 2 напред + 1 назад
  • 24 ножа Мануелно палење
  • Сет додатоци
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано