MaxPuls Бензински агрегат инвертер 3.8kW MP-GGI04 (11888) + 1 година гаранција

50.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински агрегат инвертер 3.8kW MP-GGI04 (11888) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 3500W
  • Макс. излезна моќ: 3800 W
  • DC излез: 12V/8A
  • Резервоар: 11 l
  • Мотор: 4-тактен
  • Време на работа: 4.5h
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано