MaxPuls Бензински агрегат 2.8kW MP-GG28 (10855) + 1 година гаранција

17.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински агрегат 2.8kW MP-GG28 (10855) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-110V/50-60Hz
  • Moќност: 2.5kW
  • Макс. излезна моќ: 2.8 kW
  • Резервоар: 15 l
  • Номинален излез: 6.5HP
  • Мотор: 4-тактен
  • Време на работа: 12h
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано