MaxPuls Бензинска самоодна косилка со HONDA мотор MP-GLM30 (11648) + 1 година гаранција

29.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензинска самоодна косилка со HONDA мотор MP-GLM30 (11648) + 1 година гаранција

  • Систем на возење: 4 во 1
  • Moќност: 3.9kW/202CC
  • Вртежи: 3000 rpm
  • Капацитет на корпа: 65 l
  • Ширина на косење: 525 mm
  • Висина на косење: 25-75 mm
  • Начин на работа самоходна
  • Мотор: Honda
  • 1 година гаранциа

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано