MaxPuls Бензинска самоодна косилка со електричен стартер MP-GLM26 (11645) + 1 година гаранција

23.499,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензинска самоодна косилка со електричен стартер MP-GLM26 (11645) + 1 година гаранција

  • Систем на возење: 2 во 1
  • Moќност: 4.2kW/196CC
  • Вртежи: 3000 rpm
  • Капацитет на корпа: 65 l
  • Ширина на косење: 508 mm
  • Висина на косење: 25-75 mm
  • Начин на работа самоходна
  • Електричен стартер
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано