MaxPuls Бензинска моторна пила MP-GCS25 (11287) + 1 година гаранција

8.399,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензинска моторна пила MP-GCS25 (11287) + 1 година гаранција

  • Зафатнина: 54 CC
  • Moќност: 2400 W
  • Вртежи: 3000/min
  • Должина на меч: 457 mm
  • Капацитет на гориво: 550 ml
  • Резервоар на гориво: 260 ml
  • Ланец: 0.325’’
  • Време на сопирачка: 0.12sec
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано