MaxPuls Бензинска моторна пила MP-GCS20 (11285) + 1 година гаранција

7.199,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензинска моторна пила MP-GCS20 (11285) + 1 година гаранција

  • Зафатнина: 42 CC
  • Moќност: 1700W
  • Вртежи: 3000/min
  • Должина на меч: 355 mm
  • Капацитет на гориво: 310 ml
  • Резервоар на гориво: 210 ml
  • Ланец: 0.325″
  • Време на сопирачка: 0.12sec
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано