MaxPuls Бензинска косилка за трева MP-GLM19 (11643) + 1 година гаранција

13.799,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензинска косилка за трева MP-GLM19 (11643) + 1 година гаранција

  • Систем на возење: 2 во 1
  • Moќност : 2.9kW/170CC
  • Вртежи: 3000 rpm
  • Ширина на косење: 508 mm
  • Висина на косење: 25-75 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано