MaxPuls Бензинска косилка самоодна MP-GLM15 (7389) + 1 година гаранција

16.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензинска косилка самоодечка MP-GLM15 (7389) + 1 година гаранција

  • Систем на возење: 4 во 1
  • Moќност: 2.6kW/139CC
  • Вртежи: 3000 rpm
  • Капацитет на корпа: 65L
  • Ширина на косење: 457 mm
  • Начин на работа: самоодечка
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано