MaxPuls Бензинска косилка MP-GLM08 (9035) + 1 година гаранција

12.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензинска косилка MP-GLM08 (9035) + 1 година гаранција

  • Систем на возење: 2 во 1
  • Moќност: 2.0kW/99CC
  • Вртежи: 3000 rpm
  • Капацитет на корпа: 45L
  • Ширина на косење: 420 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано