MaxPuls Батериски ударен одвртувач MPP-CBIW20-BC (10298) + 1 година гаранција

6.299,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериски ударен одвртувач MPP-CBIW20-BC (10298) + 1 година гаранција

  • Напон: 20V
  • Вртежи: 0-2200/min
  • Макс. вртежен момент: 250Nm
  • Конектор: 1/2’’
  • Батерија: 2000 mAh
  • Полнач: 2.4A
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано